niedziela, 5 czerwca 2011

"De profundis" znowu dostępne

Drugie wydanie mojego najnowszego tomu wierszy, które opuściło drukarnię w połowie maja, jest już w sprzedaży.

Najtaniej (13.99 zł) książkę oferuje empik (zamówienie przez empik.com, wysyłka w ciągu 48 godzin, odbiór osobisty w dowolnym salonie na terenie Polski). Warto jednak pamiętać, że w przypadku tej firmy cena, dostępność i czas realizacji często są modyfikowane.

Najwygodniej zamówić książkę bezpośrednio do domu np. w księgarni internetowej amazonka.pl. Termin dostawy: ok. 2 dni robocze od złożenia zamówienia. Koszt uwzględniający przesyłkę kurierem UPS: 31 zł. Płatność przy odbiorze. W księgarni internetowej bonito.pl istnieje ponadto opcja odbioru osobistego w Warszawie lub Krakowie. Wówczas koszt ogranicza się jedynie do ceny książki: 16.60 zł.

Zwolennicy tradycyjnego obiegu mogą pytać o "De profundis" w Głównej Księgarni Naukowej im. Bolesława Prusa w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 7) i Księgarni Naukowej w Krakowie (Podwale 6). W Krakowie książkę w cenie 15.75 zł można również kupić w siedzibie wydawnictwa Arcana (ul. Dunajewskiego 6, tel. 12 429-56-29).

Przy okazji polecam inne moje książki: tom wierszy "Podziemne motyle" oraz wybory felietonów "Niebo w gębie" i "Wencel gordyjski".