wtorek, 21 grudnia 2010

Gdzie kupić moje książki?

W związku z licznymi sygnałami o braku moich książek w księgarniach tradycyjnych informuję, że znajdują się one w ofercie empiku, jednak rzadko są wystawiane w salonach. W razie ich braku na półce należy zgłosić to w punkcie „info” i poprosić o sprowadzenie potrzebnej liczby egzemplarzy. Można też złożyć zamówienie przez internet, wybierając opcję odbioru osobistego w najbliższym salonie.

Poza empikami tom „De profundis” powinien być dostępny od ręki w Warszawie w Głównej Księgarni Naukowej im. Bolesława Prusa, księgarni uniwersyteckiej „Liber” oraz w księgarni „Naszego Dziennika” (al. Solidarności 83/89).

Mieszkańców Krakowa zachęcam do zakupu „De profundis” i „Nieba w gębie” w Głównej Księgarni Naukowej (ul. Podwale 6) lub bezpośrednio w siedzibie Wydawnictwa Arcana (ul. Dunajewskiego 6, II piętro).

Najprostszym i najwygodniejszym sposobem na zdobycie „Podziemnych motyli”, „Nieba w gębie” i „De profundis” jest skorzystanie z oferty sklepów internetowych i zamówienie książek z dostawą do domu. Polecam zwłaszcza księgarnie amazonka.pl (wysyłka w ciągu 24 h), poczytaj.pl (dodatkowo dostępny tom „Imago mundi”), bonito.pl (możliwy również odbiór osobisty w Krakowie i Warszawie), merlin.pl.